01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Питання-відповідь


23.10.2017
Питання: Яким чином, де і коли треба укласти договір з вашою компанією? Або усі дані "Наше місто" передасть вам? Поясніть, будь ласка, процедуру переходу мешканця звичайного багатоквартирного будинку (не ОСББ)з обслуговування від КП "Наше місто" до УК "Мрія"

Відповідь:


Від Вашого імені договір на управління підписаний виконкомом Запорізької міськради. Договір типовий, затверджений профільним міністерством, якщо у Вас є особливі вимоги або хочете додаткових послуг, ми готові укласти договір безпосередньо з Вами.
Згідно з розпорядженням, всю документацію КП "Наше місто" має передати до 1 листопада 2017 р.
Нагору


21.10.2017
Питання: Согласно Расчета стоимости услуг по содержанию дома основную часть в частном секторе составляет: Поточний ремонт конструктивних елементів внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення,теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.Правильно ли я понимаю что ремонт крыши,водопроводных труб,труб отопления и канализации частного дома ложится на вашу компанию и входит в ежемесячный платеж?

Відповідь:
Да, правильно. Все средства по составляющей "текущий ремонт", после дефектовки и составления приоритетности по работам, будут освоены на Вашем доме.

Нагору


13.10.2017
Питання: Ваша компания получила право обслуживать дома по ул.Юности,где находится частный сектор.Хотелось бы узнать какие услуги вы включили в тариф на содержание дома?

Відповідь:


Расчет стоимости услуги производился на основании требований конкурсной документации и технических характеристик по каждому конкретному дому. Ознакомится с перечнем услуг и техническими данными по Вашему дому, Вы можете нашем сайте.
http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah
Нагору


06.10.2017
Питання: От вашего имени поступила никем не завереная бумага,в которой говориться о том,что с меня будут брать 11,71 грн.\кв.м.Пока не будет расшифровки за что с меня будут брать около 800 грн.\мес я платить не буду! Прошу выслать ответ на электронную почту.

Відповідь:


Уведомление были расклеены не нами, а Департаментом ЖКХ.
Расчет стоимости услуги производился на основании требований конкурсной документации и технических характеристик по каждому конкретному дому. Ознакомится с перечнем услуг и техническими данными по Вашему дому, Вы можете нашем сайте.
http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah
Нагору


28.05.2017
Питання:
Мне нужна справка для оформления субсидии, куда мне обращаться?

Відповідь:


Для оформления справки достаточно позвонить в наш контакт центр и оставить заявку.
Нагору


06.04.2017
Питання: Как создать форум?

Відповідь:


Нужно подать запрос на создание форума и указать название. Темы в форумах можно создавать самостоятельно, после авторизации.
Нагору


19.12.2017
Питання: Як зменшити тариф?

Відповідь:
Зменшити ціну на обслуговування будинку можна за рахунок відмови від частини послуг та укладення прямого двостороннього договору з ТОВ «Керуюча компанія «Мрія». Для цього необхідно провести зібрання у своєму будинку (не менше 75% співвласників), написати протокол зібрання, в якому обрати представника, що буде мати повноваження від імені всіх мешканців будинку вести діалог з ТОВ «Керуюча компанія «Мрія». На зібранні визначитися з переліком та періодичністю надання послуг, відобразити це в протоколі. Після чого представник будинку завітає до ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» та укладе новий прямий договір від імені свого будинку, з новим (зменшеним) тарифом.

Нагору

Задати питання