Про нас


«Ми - соціально відповідальна компанія»

  Управляюча компанія «Мрія» - молода, перспективна і динамична компанія, яка розвивається в сфері управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків у місті Запоріжжя.

На рынку житлово-комунальных послуг працює з 2016 року і вже займає лідируючі позиції.

В управлінні Компанією знаходяться 849 багатоквартирних будинків загальною площею понад 1,7 мильйонів квадратних метрів в Шевченківському та Комунарському районах.

  Ми розуміємо, що бізнес в цьому сегменті ринку обумовлений тим, що він має довгостроковий термін.  Поки настане період реальної рентабельності, необхідні першочергові інвестиції та деякий час для їх окупності.  Ми прийшли справді надовго, тому працюємо на перспективу!

Головні напрямки нашої діяльності:

  - управління загальним майном в багатоквартирних будинках, на базі заключених договорів управління;

  - забезпечення безпечного та комфортного проживання громадян, надання коммунальних послуг;

  - підготовка багатоквартирних будинків до сезонної експлуатації;

  - реализація заходів з проведення планових поточних ремонтів, застосуваяя якісно нових та ефективних матеріалів, впровадження енергоефективних технологій.

  В планах Компанії на 2023 рік роботи з модернізації підїздів та покращення житлових умов, а саме:

  -встановлення світлодіодного освітлення на кожному поверсі, в кожному підїзді;

  -ремонт м'якої та шиферної покрівлі, заміна водостокових труб, ремонт панельних швів, цоколя, ганків, відмостків, віконних блоків, двірних блоків, трубопроводів, заміна запорної арматури, відновлення ізоляції, ремонт фасаду, заміна опор парадних козирьків, фарбування наружних мереж газопровода ;

  -встановлення сигнализації на кожній двері у підвалі; монтаж відеоспостереження в підїздах - в приміщеннях ліфтів, технічних поверхів, підвалів та горищ з метою попередження несанкціонованого втручання чи аварійних ситуацій.

  Главним завданням Компанії є покращення якості надання послуг, а базою для стабильної роботы - довіра та повага з боку мешканців!

Попереду в нас велика кількість планів та ідей, які обов'язково будуть впроваджені, щоб зробити життя людей комфортніше та краще