Про нас

«МИ - СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНА КОМПАНІЯ»

Керуюча компанія «Мрія» - молода, перспективна і динамічно розвивається в сфері управління та обслуговування 

багатоквартирних житлових будинків на території міста Запоріжжя.  

  На ринку житлово-комунальних послуг діє з 2016 року і вже займає лідируючі позиції.

  В управлінні Компанії перебувають 849 багатоквартирних будинків, загальною площею понад 1,7 мільйона квадратних метрів в Шевченківському і Комунарівському районах.

  Ми усвідомлюємо, що бізнес в даному сегменті ринку характерний тим, що він не може носити короткостроковий характер. Перш ніж настане час реальної рентабельності, необхідні початкові вкладення і певний час для їх окупності. Ми прийшли всерйоз і надовго, тому працюємо на перспективу!

  Основними напрямками нашої діяльності є:

    - управління спільним майном в багатоквартирних будинках, на підставі укладених договорів управління;

    - забезпечення безпечного і комфортного проживання громадян, надання комунальних послуг;

    - підготовка багатоквартирних будинків до сезонної експлуатації;

    - реалізація заходів щодо проведення планових поточних ремонтів, застосування якісно нових і ефективних матеріалів, впровадження енергозберігаючого обладнання.

  У планах Компанії на 2018 рік роботи модернізація під'їздів і поліпшення житлових умов, а саме: 

    -установка світлодіодного освітлення на кожному поверсі, в кожному під'їзді;

    -ремонти м'якої і шиферної покрівлі, заміна водостічних труб, ремонт панельних швів, цоколя, ґанків, вимощення, віконних блоків, дверних блоків, трубопроводів, заміна запірної арматури, відновлення ізоляції, ремонт фасаду, заміна опор підйомних козирків, забарвлення зовнішніх мереж газопроводу; 

    -установка сигналізації на кожних дверях у підвалі; впровадження відеоспостереження в під'їздах - в приміщеннях ліфтів, технічних поверхів, підвалів і горищ для попередження несанкціонованих проникнень або аварійних ситуацій.

  Головним завданням Компанії є поліпшення якості послуг, що надаються, а основою для стабільної роботи - довіру і повагу з боку мешканців!

 

 Попереду у нас величезна кількість планів і ідей, які обов'язково будуть реалізовуватися, щоб зробити життя жителів комфортніше і легше!


Dom3.jpg