01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Герметизація міжпанельних швів

28.12.2018

Герметизація міжпанельних швів

Фахівцями продовжується виконання робіт по поточним та позаплановим ремонтам конструктивних елементів, інженерних мереж і обладнання в житлових будинках, що знаходяться в управлінні КК «Мрія».

28.12.2018 За адресою Моторобудівників 24, під'їзд 1,2 були завершені роботи по герметизації міжпанельних швів. Виконання зазначених робіт надає можливість запобігти затопленню від дощу, збільшення температури в квартирі на декілька градусів і позбавлення від протягів, вогкості та уникнути псування майна мешканців дому.

Загальний об'єм виконаних робіт 308 м.п..

← Всі роботи