Замовити дзвінок
Зв'яжемося в робочий час з 8:00 до 17:00 протягом 2-х годин
* Відправляючи форму, ви даєте свою згоду на обробку персональних даних
Ми бачимо місто з висоти дахів
13.06.2023
![Ми бачимо місто з висоти дахів](/upload/resize_cache/iblock/d2e/150_150_1/IMG_20230613_185344_852.jpg)
Ми не "карлсони". Ми не живемо на дахах😉 Ми просто прочищаємо жолоби у всіх наших будинках. Бо ці "дамби" і запруди на кровлі нашим мешканцям ні до чого.
Чистенькі та готові прийняти будь-яку зливу водостічні системи має тепер багатоповерхівка по вул. Іванова, 85. Любо-дорого дивитись (ви ж не зможете, то ми вам показуємо і звітуємо 🫡)
Працюємо для вас, шановні запоріжці! Перемога вже скоро!💙💛