Ситуація в енергосекторі вимагає від українців економії електроенергії

29.05.2023

Ситуація в енергосекторі вимагає від українців економії електроенергії
«Наразі в енергосистемі виробляється достатньо електроенергії для покриття споживання, але у вечірні години просимо споживати електроенергію ощадливо. Адже в енергосистемі працює значно менша кількість енергоблоків через активні ремонтні кампанії на теплових електростанціях, а також на деяких енергоблоках АЕС», - ідеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що в суботу для покриття вечірнього піку споживання Україна брала аварійну допомогу від енергосистеми Румунії. В ніч на 29 травня при низькому споживанні здійснювався експорт електроенергії у Польщу.

«Імпорт триватиме зі Словаччини увесь день, однак у вечірній пік споживання його обсяг незначний», - зазначили в Укренерго.


Раніше очільник оператора «Укренерго» Володимир Кудрицький розповів, можливо, що після перегляду балансу енергосистеми напочатку червня Україна зможе відновити експорт електроенергії.

Як повідомлялося, станом на 24 травня Україна призупинила експорт електроенергії, який на початку тижня здійснювався у нічні години у напрямку Молдови та Польщі.

← Все новости