Замовити дзвінок
Зв'яжемося в робочий час з 8:00 до 17:00 протягом 2-х годин
* Відправляючи форму, ви даєте свою згоду на обробку персональних даних
Новий пластик у підвали
17.03.2023
![Новий пластик у підвали](/upload/resize_cache/iblock/912/150_150_1/f07526d2-afa6-414c-912f-295789a87c5a (1).jpg)
Проведені ремонти комунікацій в підвалах. Ремонтники компанії "МРІЯ" виконали часткову заміну аварійниї трубопроводів каналізації та холодного водопостачання в підвалі багатоквартирного будинку по вулиці Вороніхіна, 3. Використані якісні металопластикові комплектуючі. Тепер у підвалі гарантовано сухість та сприятливий температурний режим.