Замовити дзвінок
Зв'яжемося в робочий час з 8:00 до 17:00 протягом 2-х годин
* Відправляючи форму, ви даєте свою згоду на обробку персональних даних
Готуємось до весни
16.03.2023
![Готуємось до весни](/upload/resize_cache/iblock/600/150_150_1/335834087_239186851794813_7308612742892692593_n.jpg)
Фахівці компанії "МРІЯ" провели роботи з чистки жолобів в будинках по Корищенко 34б та Пархоменко,12. Це дуже важливі заходи, адже почався сезон весняних дощів, а захаращені сміттям водовідведні комунікації можуть призвести і до підтоплення покрівлі і, навіть, затоплення внутрішніх під'їздів. Тож тепер мешканці цих будинків можуть не турбуватися через аварійний стан технічних жолобів