01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!

02.08.2018

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!
   Інвалідність - соціальне явище, уникнути яке не може жодне суспільство. І кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетами і можливостями формує соціальну та економічну політику в сфері захисту інвалідів. Працевлаштування інвалідів, виконання нормативу робочих місць для цієї категорії працівників - актуальна тема сьогоднішніх днів для всіх без винятку роботодавців
   Ми гарантуємо цікаву і добре оплачувану роботу в дружньому колективі стабільній і постійно розвиваючій Компанії.
   Якщо пропозиція Вас зацікавила запрошуємо взяти участь у співбесіді в центральному офісі Компанії за адресою: вул. Полякова 13в.
   1. Інженер 1 кат виробничого відділу
   2. Інженер з нормування праці виробничого відділу
   3. Майстер служби з управління будинками
   4. Робітник з комплексного прибирання та утримання будинкових територій
   5. Слюсар сантехнік
   6. Тесляр

← Все новости