Замовити дзвінок
Зв'яжемося в робочий час з 8:00 до 17:00 протягом 2-х годин
* Відправляючи форму, ви даєте свою згоду на обробку персональних даних
Новини
01.09.2022
Як зазначила народна депутатка, член комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації Вікторія Вагнер, така температура є нормою для найбагатших країн Європи та світу.
«Ті, хто і в попередні зими страждав від холоду через неякісне опалення та високу енерговтрату приміщень, справді зіткнуться з вкрай скрутною ситуацією. Ті ж, хто мав опалення на рівні +20 ⁰С, просто відчують себе європейцями», — розповіла вона.
Експерт також спростовує можливі побоювання щодо збільшення кількості простудних захворювань через зниження температури у приміщеннях. Багаторічний приклад Великої Британії та Японії підтверджує, що вона не посилює епідеміологічної ситуації. Правда спати слід у прохолодному приміщенні, добре одягненим і під теплою ковдрою.
Усім же, хто не любить холод, Вікторія Вагнер порадила максимально утеплити свій будинок перед зимою.Як підготувати своє житло до зими
- Відкривайте штори у сонячні дні. Сонячні промені гріють навіть за мінусової температури.
- Вночі слід щільніше закривати вікна не лише шторами, а й пледами, ковдрами тощо.
- Усуньте протяги будь-якими способами: від валиків під двері до монтажної піни в щілини.
- Пам'ятайте, що шибки віддають тепло. Їх можна обклеїти спецплівкою або пакувальною з бульбашками.
- Утепліть килимами стіни та підлогу.
- Посильте тепловіддачу радіаторів, заклавши за них картон та фольгу.
- Укутайте бойлер старими теплими речами.
- Користуйтесь грілками. За 20 хвилин до сну її, максимально гарячу, слід класти посеред ліжка, а укладаючись спати переносити в район ступнів.
- Подбайте про наявність та наповнення термоса з гарячою водою. Він стане в нагоді і під час можливого відключення електроенергії.
- Приготуйте заздалегідь кілька комплектів теплого одягу для дому.