Замовити дзвінок
Зв'яжемося в робочий час з 8:00 до 17:00 протягом 2-х годин
* Відправляючи форму, ви даєте свою згоду на обробку персональних даних
Привітання з Днем працівників ЖКГ
20.03.2022
![Привітання з Днем працівників ЖКГ](/upload/resize_cache/iblock/47c/150_150_1/IMG_20220320_204307_750.jpg)
💙💛 Сьогодні День працівників ЖКГ. Дякуємо вам колеги, що підтримуєте порядок у місті!
Зараз не час святкувати. Час обороняти місто та зберігати життєдіяльність будинків. Працівники МРІЇ проживають ці тяжкі часи разом з усіма запоріжцями, стоять на захисті комфорту та безпеки городян.
Перемога за нами! Слава Україні!🇺🇦
Зараз не час святкувати. Час обороняти місто та зберігати життєдіяльність будинків. Працівники МРІЇ проживають ці тяжкі часи разом з усіма запоріжцями, стоять на захисті комфорту та безпеки городян.
Перемога за нами! Слава Україні!🇺🇦