01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

У Запоріжжі, в парку Перемоги, закінчують роботи з підготовки центральної клумби

07.05.2018

У Запоріжжі, в парку Перемоги, закінчують роботи з підготовки центральної клумби

   Центральну клумбу, при вході в парк Перемоги, оформляють в жовто-блакитних тонах - у вигляді прапора України.  Майже всі квіти вже висадили і від петунії ввечері в парку виходить чудовий аромат.
   Клумба ще не до кінця готова, але запорожці вже фотографуються біля неї.  Саме ця клумба традиційно вважається «обличчям парку» - комунальники щороку висаджують тут цікаві композиції.  Як повідомляла директор КП «Титан» Лариса Іщенко, співробітники підприємства намагаються порадувати ветеранів та гостей парку, які будуть відпочивати тут 9 травня.
   В цьому році квіти висадили в одному стилі з новою клумбою «Вінок», яка з'явилася в парку, завдяки підтримці ПАТ «Запоріжсталь».  У 2017 році проект КП «Титан» «Тут буде місто - сад» знову став переможцем в конкурсі «Ми - це місто» і призовий фонд дозволив розбити дуже красиву клумбу з гіацинтів в патріотичних кольорах.

← Все новости