Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

ВНИМАНИЕ!!!

12.02.2018 ВНИМАНИЕ!!!

УВАЖАЕМЫЕ СОВЛАДЕЛЬЦЫ МНОГОКВАРТИРНЫХ ДОМОВ!

Уведомляем Вас о наличии долга за услугу по управлению многоквартирными домами и требуем оплатить его в ближайшее время!


Уровень проплат за услугу по управлению многоквартирным домом должен составлять не менее 90% - это залог того, что текущие ремонты будут выполняться, лифты будут работать, свет будет гореть, подъезды и придомовая территория будут убраны!

Из-за систематических должников страдают добросовестные плательщики, ведь должники, решившие не платить, живут за счет своих соседей!

     

 Важно!

 В случае непогашения задолженности по Вашему лицевому счету, Компания будет вынуждена предпринять следующие меры!


1. Предупреждение. Мы будем извещать должников о имеющейся задолженности письменно, путем смс-сообщений и телефонных звонков.

2. Судебно-претензионная работа. Суд, при вынесении решения, обяжет должника выплатить долг за услугу по управлению многоквартирным домом в полном размере, а также компенсировать судебные издержки и затраты на правовое сопровождение.

При отсутствии средств, Компания не сможет своевременно и в полном объеме устранить неполадки или последствия аварийных ситуаций!


НАПОМИНАЕМ!!! В связи с низким уровнем проплат за предоставленную электрическую энергию по пункту «освещение мест общего пользования и обеспечение работы лифтов», ПАО «Запорожьеоблэнерго» уже начало отключение домов по городу.

На данный момент задолженность перед ПАО «Запорожьеоблэнерго» за коммунальные нагрузки    домов составляет 705 694 грн.!

Во избежание отключения подачи электроэнергии просим немедленно погасить всю имеющуюся задолженность в кратчайшие сроки!


С надеждой на долгосрочное сотрудничество и понимание,

           Управляющая компания «Мрия»

← Все новости