Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

У Запоріжжі пройде конкурс на визначення управителів житлового фонду

29.05.2017 У Запоріжжі пройде конкурс на визначення управителів житлового фонду
   У Запоріжжі проведуть конкурс з визначення управителя багатоквартирних будинків Запоріжжя. Затверджено склад комісії, Положення про конкурсну комісію. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради 27 травня.
    Конкурсна комісія, яку очолив заступник міського голови Олексій Бородай, повинна розробити і подати на затвердження виконавчого комітету необхідну конкурсну документацію. Після її затвердження буде оголошено конкурс. Відповідне оголошення буде розміщено в засобах масової інформації.
    Відзначимо, відповідно до законодавства у запорожців був час вибрати форму управління своїм будинком. Це могло бути об'єднання співвласників, яке прийняло будинок в управління, або керуюча компанія. Якщо мешканці цього не зробили, то виконавчий комітет міської ради повинен оголосити конкурс на вибір управителя для таких, хто не визначився будинків.
    Міський голова Володимир Буряк зазначив, що закон про необхідність проведення конкурсу фактично вступив в силу в минулому році. Однак потрібен був час для проведення організаційних заходів.
    - Раніше у нас було комунальне підприємство «Основание», діяльність якого через накопичені за минулі роки боргів було фактично паралізовано. Саме тому довелося створювати комунальне підприємство «Наше місто», яке серед іншого зайнялося інвентаризацією житлового фонду, прибудинкових територій. Тільки отримавши цю інформацію, провівши підготовчу роботу, ми змогли підготувати рішення про проведення конкурсу, - сказав Володимир Буряк.
    Міський голова висловив впевненість, що проведення конкурсу сприятиме підвищенню конкуренції в сфері обслуговування житлового фонду, поліпшення якості послуг.
    - Від своїх обіцянок я ніколи не відмовлявся. Я обіцяв, що конкурс буде проведений, і він відбудеться. Завдання міської влади провести його в рамках законодавства і максимально прозоро. Можу сказати, що це буде зроблено, - заявив Володимир Буряк.

   Інформація взята з офіційного сайту Запорізької міської ради.

← Все новости