Відео

Керуюча Компанія «Мрія» не обмежується тільки обслуговуванням житлового фонду. Ми розуміємо, що будь-який бізнес повинен бути соціально відповідальним. Ми намагаємося допомагати тим, хто цієї допомоги потребує.

Не так давно, ми дізналися, що в будинку, яким керує наша компанія за адресою вул. Космічна, 132, знаходиться Запорізька міська асоціація батьків дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства «Надія», яка допомагає дітям, що потребують постійного медичного спостереження.

Цим дітям доля піднесла серйозні випробування, їм складно адаптуватися в нашому світі. Але найголовніше для кожного з нас, для всього суспільства - зберегти в них віру в доброту. Їм потрібна турбота не тільки медиків і батьків, а й усіх нас.

Ми вирішили, що проблеми цього центру не можуть залишитися поза нашою увагою, і готові надавати допомогу для підтримки роботи центру.

Поки ми тільки познайомилися, але вже можемо з упевненістю сказати, що витрати центру з управління будинком, а також необхідні ремонтні роботи, ми беремо на себе, щоб звільнити працівників центру і батьків хоча б від цих турбот.

Це перший ступінь в нашій з Іриною Александрової співпраці, та з часом будемо все більше дізнаватися про їх роботу і потреби, брати активну участь в їх розвитку і житті.Конкурс керуючих компаній в Запоріжжі проведено законно