01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

31.05.2018

Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

   На нашому сайті www.mriya.zp.ua створюється новий розділ – Злісні боржники.
  В цьому розділі ми плануємо розміщати інформацію про неплатників – прізвище, сума боргу, інші відомості. Адже ці люди є злісними неплатниками, вони живуть за рахунок своїх сусідів, позбавляють їх права на отримання якісних послуг керуючої компанії, на проживання в комфортних умовах.
   Звертаємось до всіх співвласників багатоквартирних будинків, які відповідально ставляться до свого майна та мають бажання жити в освітлених квартирах, підніматись на верхні поверхи ліфтами, мати холодну, гарячу воду, якісне опалення!
   Якщо Вам відома контактна інформація про боржників, які є Вашими сусідами, повідомте її в керуючу компанію письмово або по телефону.
   Це дозволить нам більш ефективно проводити роботу по стягненню боргів та поповнювати рахунок Вашого будинку.

← Все новости