Новини

19.09.2022

Новини

На скільки Україна готова до опалювального сезону: в Уряді назвали цифриКИЇВ. 16 вересня. УНН. Готовність України до опалювального сезону вже понад 80%. Накопичено значні ресурси вугілля, продовжується закачування газу в сховища. Про це повідомив Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає УНН.

Цитата

«Вже скоро в Україні розпочнеться опалювальний сезон. Найскладніший в історії. Підготовка до нього йшла впродовж літа, продовжується і зараз. Стан готовності вже більше 80%. Накопичено значні ресурси вугілля, продовжується закачування газу в сховища. Формуємо домовленості з партнерами про додаткові поставки блакитного палива», - розповів Шмигаль.

Деталі

За його словами, виділено 1,4 млрд гривень на підготовку до екстрених ситуацій.

«Вже закуплено майже 1,5 тисячі мобільних генераторів, десятки резервних котлів. Сформований оперативний штаб, який буде швидко вирішувати будь-які кризові питання. Насамперед питання ліквідації наслідків атак росії на нашу критичну інфраструктуру. Ми готувались і готуємося до всіх сценаріїв. І зробимо все можливе, аби цієї зими українці були з теплом, світлом та водою», - сказав Шмигаль.

← Все новости