Шановні мещканці

04.05.2022

Шановні мещканці
Мешканців Запорізької області закликали сплачувати за комунальні послуги
Населення Запорізької області сплачує лише 30-50% рахунків за комунальні послуги
Своєчасна оплата спожитих житлово-комунальних послуг дає можливість підприємствам ЖКГ стало працювати.
У зв’язку з війною населення України, яке опинилось у скрутному становищі, не завжди має можливість оплатити рахунки за комунальні послуги. Несвоєчасні платежі або взагалі їх відсутність стало великою проблемою для комунальних підприємств області.
Наразі жителі Запорізької області сплачують 30-50% рахунків за комунальні послуги.
Про це розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА
— У Запоріжжі рівень розрахунків за електроенергію нижчий, ніж в окупованих Енергодарі, Василівці, Чернігівці. На сьогодні не застосовуються штрафні санкції у разі відсутності оплати за комунальні послуги. Але прохання до всіх, у кого є можливість, обов’язково сплачувати отримані рахунки. Своєчасна оплата дозволить виплачувати зарплату працівникам, оперативно відновлювати аварійні об’єкти та підтримувати роботу систем життєзабезпечення, — зазначив Віталій Литвиненко.
Зазначимо, що у Запоріжжі продовжують проводити плановий ремонт трубопроводів опалення та гарячої води. Заміна існуючих труб на попередньо ізольовані – тобто, з багатошаровою ізоляцією – дозволяє істотно знизити теплові втрати та надає можливість сталого забезпечення подачі тепла від котельні до житлових будинків.
Нагадаємо, підготовку до наступного опалювального сезону концерн почав одразу після завершенні попереднього. Усі ремонтні роботи на тепломережах проводяться відповідно до плану.

← Все новости