01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Жителі Запорізької області заборгували понад два мільярди гривень за послуги ЖКГ

18.05.2018

Жителі Запорізької області заборгували понад два мільярди гривень за послуги ЖКГ

   Найбільше боргів у запорожців за тепло і гарячу воду. На сьогодні загальна сума заборгованості становить 936 млн. грн. Ще понад 300 млн. грн. люди повинні за газ. З розрахунками за інші послуги ситуація трохи краще. Так, за холодну воду запорожці заборгували 108,7 млн. грн., за утримання будинків і прибудинкової території - 174,7 млн. грн., за вивіз сміття - 26,8 млн. грн. 
   В цілому, борг за комуналку складає 2,1 млрд. грн. При цьому, рівень розрахунків за спожиті послуги в Запорізькій області, в порівнянні з березнем, виріс. Про це повідомляє сайт Запорізької ОДА.
   Як повідомляла «Індустріалка», запорожці можуть оформити договір про реструктуризацію боргів, інакше незабаром доведеться платити штрафи.
   Інформацію взято з сайту http://iz.com.ua/

← Все новости