Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Апелляционный суд признал законной работу управляющих компаний

07.03.2018 Апелляционный суд признал законной работу управляющих компаний

Сегодня, 07.03.2018, Днепропетровский административный апелляционный суд удовлетворил апелляционную жалобу Управляющей компании «Мрия» и отменил постановление Орджоникидзевского суда города Запорожья от 14.12.2017 по делу № 335/12370/17 о признании незаконными и отмены решений исполкома Запорожского горсовета №389 от 19.07.2017 «Об утверждении конкурсной документации для проведения конкурса по назначению управляющего многоквартирных домов города Запорожья и внесении изменений в состав конкурсной комиссии» и №520 от 01.09.2017 «О назначении управителей многоквартирных домов города Запорожья».

Хоть некоторые политические силы пытались дестабилизировать обстановку в городе, используя проблемы в сфере ЖКХ, вводили в заблуждение жителей города относительно законности работы нашей Компании


Апелляционный суд признал законной работу 

Управляющей компании «Мрия»!


С 1 ноября 2017 года мы добросовестно выполняем обязанности по обслуживанию и обеспечению надлежащей эксплуатации многоквартирных домов в Шевченковском и Космическом районах.

Поэтому наша Компания и призывает жителей осознать всю ответственность за собственное имущество и своевременно оплачивать счета. Уровень проплат по каждому дому должен составлять не менее 90% — это залог того, что текущие ремонты будут выполняться!


С уважением,

Управляющая компания «Мрия»

← Все новости