Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Мы справимся с этой проблемой вместе!

31.01.2018 Мы справимся с этой проблемой вместе!

30.01.2018 в 13 час. 28 мин., в Городской контакт-центр «15-80», поступила заявка от жильцов дома по адресу: ул. Чумаченко 15 Г, кв. № 140. Данная заявка была передана в Муниципальную аварийную службу города Запорожья. Специалисты аварийной службы прибыли по указанному адресу 30.01.2018 в 21 час. 57 мин.

Причина возникновения аварийной ситуации была установлена: в результате засора трубы посторонними предметами и накопления в ней осадков (снега и льда) при плюсовой температуре ливневая канализация размерзлась, это послужило причиной возникновения течи.

Аварийной бригадой засор был устранен.

Сегодня утром, специалисты Управляющей компании «Мрия» провели обследование ливневого канала в доступных местах и установили, что протек трубопровода отсутствует. Провести детальное обследование и выявить причины залития с дальнейшим устранением, не представилось возможным, так как у работников Компании отсутствовал доступ к ливневой канализации.

Заместитель генерального директора Компании Шевчук Владимир Николаевич провел встречу с жителями дома. Путем конструктивного диалога, было принято решение: жильцы дома обеспечат доступ сотрудникам Компании к ливневой канализации для проведения обследования и устранения аварийной ситуации.

20180131164431.jpg

- Самое главное, что люди понимают - за один раз все проблемы нам не решить, но то, что движение в этом направлении есть, это неоспоримый факт - подчеркнул Владимир Николаевич.

20180131170204.jpg

По окончании встречи, от жителей дома прозвучала благодарность в адрес Компании за внимание и оперативность в решении проблем их дома! 


← Все новости