01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

УК "Мрия": статистика выполненных работ

17.10.2018

УК "Мрия": статистика выполненных работ

Управляющая компания «Мрия» предлагает Вам ознакомиться с выполненным объёмом работ за период с 01.11.2017 по 30.09.2018 в инфографике. Напоминаем, что вся информация по выполненным работам по конкретному дому размещена и ежемесячно обновляется на нашем сайте www.dom.mriya.zp.ua. Рекомендуем зарегистрироваться в личном кабинете, где Вы сможете увидеть подробную информацию по Вашему дому.

Ознакомиться с выполненными работами нашей компании Вы можете не только в своём личном кабинете на нашем сайте www.dom.mriya.zp.ua, но и на платформе Facebook в группе "КК МРІЯ" - виконані роботи, в которой выкладываются фотоотчеты по всем видам работ.

инфографика.jpg

← Все новости