Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Убедительно просим не реагировать на политические провокации

12.01.2018 Убедительно просим не реагировать на политические провокации

Уважаемые жители города Запорожья!

Управляющая компания «Мрия» доводит к вашему сведению следующую информацию.

Начиная с 14 декабря 2017 года, в социальных сетях активно публикуется информация о якобы незаконной деятельности нашей Компании и звучат призывы не оплачивать счета за услуги по содержанию домов.

Наша Компания, полностью не согласна с постановлением Орджоникидзевского районного суда, на которое ссылаются провокаторы, и в установленный законом срок, подала апелляционную жалобу.

Поэтому, до вынесения решения Днепропетровским апелляционным административным судом, постановление Орджоникидзевского районного суда – является таким, которое не вступило в законную силу!

Соответственно, наша Компания работает на абсолютно законных основаниях!

К сожалению, депутаты вспоминают о народе только в преддверии выборов и некоторые политические партии, не теряя времени, уже начали делать себе пиар за счет обычных граждан и проблем в сфере ЖКХ.

Под такими «благими лозунгами» в соцсетях они лишь зарабатывают себе «славу» и политические дивиденды, действуя по принципу: «Чем хуже – тем лучше»! Не дайте себя обмануть!

И помните, если одного человека не устраивает работа нашей Компании, это не является волеизъявлением всех наших клиентов, оплату произвели более 70 % совладельцев многоквартирных домов - это свидетельствует о том, что они удовлетворены объемом и периодичностью оказанных услуг!

Наша Компания и дальше будет бороться, и отстаивать свои интересы в суде!

С уважением,

Управляющая компания «Мрия» 

← Все новости