Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Оплата послуг керуючої компанії «Мрія»

19.12.2017 Оплата послуг керуючої компанії «Мрія»

Перший місяць демонополізації ринку комунальних послуг минув. Керуючі компанії, що виграли конкурс управителів вже надіслали платіжні відомості населенню. Як і обіцяли за листопад керуюча компанія «Мрія» виставила лише фактичний тариф своїм любим клієнтам, а саме лише витрати, що були здійснені у листопаді 2017 року.

Як бачите ціна за обслуговування будинку за листопад суттєво відрізняється від розрахункового тарифу, бо в цій ціні немає нарахувань за пункт переліку послуг «поточний ремонт», що є значною складовою ціни на обслуговування і управління будинком після «прибирання прибудинкової території». Втім наголошуємо, якщо не накопичувати гроші на поточні ремонти, в будинку не буде фонду, який дозволить ремонтувати комунікації, під’їзди тощо. Тож закликаємо мешканців усвідомити свою відповідальність за власне майно. (Як впливати на свій тариф, див. «Зібрання у дворах. Питання та відповіді»). 

Тож розглянемо платіжку за пунктами:

ЗРАЗОК КВИТАНЦІЇ.jpg

1.       У верхньому куті, як завжди зазначені адреса, прізвище та ініціали клієнта. Уважно перевіряйте вихідні дані.

2.       Особовий рахунок, який складається з 9 цифр. Для зручності клієнтів ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» не змінювала номери особових рахунків, тож цифри мають збігатися з Вашим попереднім особовим рахунком (КП «Наше місто»). Втім наголошуємо, збережені лише номери особових рахунків. Керуюча компанія «Мрія» не є правонаступником КП «Наше місто», не унаслідувала борги чи переплати попередньої компанії, тож фінансової відповідальності за попереднього управлінця не несе.

3.       Як і раніше в цій табличці зазначаються площа житла, кількість зареєстрованих осіб та наявність пільг.

4.       Графа ПЕРЕРАХУНОК. За листопад клієнтам керуючої компанії «Мрія» був зроблений перерахунок у зв’язку з прийняттям такого рішення керівництвом компанії. Розуміючи соціальне значення нових тарифів, та їх зростання порівняно з попередніми, за листопад мешканцям Шевченківського та Космічного районів нараховано за фактично виконані послуги.

5.       В цій графі кожного місяця буде відображатися загальна фінансова інформація по Вашому будинку. ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» не збирає гроші з клієнтів на загальний рахунок, щоб потім ремонтувати будинки «за потребою» з «загального котла». Вводиться інший принцип – ваш будинок, ваші гроші. Скільки мешканці будинку накопичать коштів, на таку суму і будуть зроблені роботи.

6.       Через певну законодавчу колізію цього року субсидія та пільги на обслуговування будинку надійдуть із запізненням. Це пов’язано з формулюваннями у бюджетному кодексі України на 2017 рік стосовно виділення субсидій. Втім на місцевому рівні питання вже вирішено, тож сподіваємось на розуміння.

Сплатити послуги ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» можна у відділені будь-якого банку, за реквізитами вказаними в платіжці. Клієнти, що користуються послугами інтеренет-банкінгу також можуть сплатити кошти онлайн через свої акаунти, або за допомогою банківських терміналів.

← Все новости