01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Оплата послуг керуючої компанії «Мрія»

19.12.2017

Оплата послуг керуючої компанії «Мрія»

   Перший місяць демонополізації ринку комунальних послуг минув. Керуючі компанії, що виграли конкурс управителів вже надіслали платіжні відомості населенню. Як і обіцяли за листопад керуюча компанія «Мрія» виставила лише фактичний тариф своїм любим клієнтам, а саме лише витрати, що були здійснені у листопаді 2017 року.

   Як бачите ціна за обслуговування будинку за листопад суттєво відрізняється від розрахункового тарифу, бо в цій ціні немає нарахувань за пункт переліку послуг «поточний ремонт», що є значною складовою ціни на обслуговування і управління будинком після «прибирання прибудинкової території». Втім наголошуємо, якщо не накопичувати гроші на поточні ремонти, в будинку не буде фонду, який дозволить ремонтувати комунікації, під’їзди тощо. Тож закликаємо мешканців усвідомити свою відповідальність за власне майно. (Як впливати на свій тариф, див. «Зібрання у дворах. Питання та відповіді»). 

   Тож розглянемо платіжку за пунктами:

ЗРАЗОК КВИТАНЦІЇ.jpg

1.       У верхньому куті, як завжди зазначені адреса, прізвище та ініціали клієнта. Уважно перевіряйте вихідні дані.

2.       Особовий рахунок, який складається з 9 цифр. Для зручності клієнтів ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» не змінювала номери особових рахунків, тож цифри мають збігатися з Вашим попереднім особовим рахунком (КП «Наше місто»). Втім наголошуємо, збережені лише номери особових рахунків. Керуюча компанія «Мрія» не є правонаступником КП «Наше місто», не унаслідувала борги чи переплати попередньої компанії, тож фінансової відповідальності за попереднього управлінця не несе.

3.       Як і раніше в цій табличці зазначаються площа житла, кількість зареєстрованих осіб та наявність пільг.

4.       Графа ПЕРЕРАХУНОК. За листопад клієнтам керуючої компанії «Мрія» був зроблений перерахунок у зв’язку з прийняттям такого рішення керівництвом компанії. Розуміючи соціальне значення нових тарифів, та їх зростання порівняно з попередніми, за листопад мешканцям Шевченківського та Космічного районів нараховано за фактично виконані послуги.

5.       В цій графі кожного місяця буде відображатися загальна фінансова інформація по Вашому будинку. ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» не збирає гроші з клієнтів на загальний рахунок, щоб потім ремонтувати будинки «за потребою» з «загального котла». Вводиться інший принцип – ваш будинок, ваші гроші. Скільки мешканці будинку накопичать коштів, на таку суму і будуть зроблені роботи.

6.       Через певну законодавчу колізію цього року субсидія та пільги на обслуговування будинку надійдуть із запізненням. Це пов’язано з формулюваннями у бюджетному кодексі України на 2017 рік стосовно виділення субсидій. Втім на місцевому рівні питання вже вирішено, тож сподіваємось на розуміння.

Сплатити послуги ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» можна у відділені будь-якого банку, за реквізитами вказаними в платіжці. Клієнти, що користуються послугами інтеренет-банкінгу також можуть сплатити кошти онлайн через свої акаунти, або за допомогою банківських терміналів.

← Все новости