01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Зміни в нарахуванні житлових субсидій з травня 2017р.

12.06.2017

Зміни в нарахуванні житлових субсидій з травня 2017р.

   Представниками управління соціального захисту населення було повідомлено, що 1 травня 2017 року вступила в силу постанова Кабміну України № 300 від 26.04.17 р., якою були внесені зміни до постанов, котрі стосуються нарахувань житлових субсидій.

   Як повідомляє офіційний сайт Запорізької міської ради близько 150 тисяч домогосподарств станом на 1 травня є користувачами субсидії. Наразі, враховуючи зміни, районні управління праці та соц. захисту населення встановлюють право цих об’єктів  на призначення субсидії на наступний рік. 

   Ведеться розрахунок розміру субсидії на неопалювальний період для домогосподарств, які це право мають. Для розрахунку субсидії необхідно отримати інформацію від постачальників ЖКП, дані про склад сім’ї (зареєстрованих осіб) та про їх доходи.

   Щодо призначення субсидії жителі міста дізнаються з sms-повідомлення, які будуть відправлятися на мобільний телефон користувача. Ті, хто не має мобільного телефону, отримають сповіщення поштою.


← Все новости