Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Зміна тарифів на вивезення сміття

24.05.2017 Зміна тарифів на вивезення сміття

   Постанова № 237 -2017-04-28 - Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, які надає ТОВ «Умвельт Запоріжжя»


   Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження  Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 19.11.2009 № 495 «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів та виключення  послуг з вивезення побутових відходів зі складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по житловому фонду комунальної власності  м. Запоріжжя», рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.07.2012 № 32 «Про визначення товариства з обмеженою відповідальністю «Ремондіс Запоріжжя» виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору м. Запоріжжя», виконавчий комітет Запорізької міської ради

   ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на послуги з вивезення побутових відходів, які надає товариство з обмеженою відповідальністю «Умвельт Запоріжжя»в м. Запоріжжі у розрахунку на 1 м.куб. відходів згідно з додатком.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Умвельт Запоріжжя» щоквартально у термін, передбачений для статистичної звітності, подавати звітні матеріали департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради та департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради щодо рівня відшкодування встановленим тарифом фактичних витрат з надання послуг з вивезення побутових відходів.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету  Запорізької міської ради від 27.03.2015 № 139 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, які надає ТОВ «Ремондіс Запоріжжя» в частині встановлення тарифу на послуги з вивезення побутових відходів у розрахунку за 1 м. куб. відходів та розміру щомісячної плати за послуги з вивезення та захоронення побутових відходів для населення у м. Запоріжжя у розрахунку на людину.

4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

Додаток до рішення виконавчого комітету міської ради


Інформація взята з офіційного сайту Запорізької міської ради

← Все новости