01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Відеодефектовка

12.05.2017

Відеодефектовка
   Для поліпшення якості обслуговування представляємо Вашій увазі технологію огляду важкодоступних ділянок технічних систем.

   Інспекційна камера для відео-дефектації - оптичний прилад, який дає швидке і високоякісне візуальне дослідження прихованих порожнин водопостачання і каналізації без їх розбирання.

  Переваги приладу в тому, що розриви, корозії, засмічення, тріщини, сторонні предмети в трубах і баках можна відстежити без зовнішнього пошкодження. Використання даної технології мінімізує витрати і знижує складність ремонту надалі. Ми виявимо проблему, ще до її прояви.

  Для клієнтів ТОВ «Авикон» дана технологія доступна відповідно до договору технічного обслуговування.

  Послуга також надається на замовлення по затвердженому прайсу.

← Все новости