01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів http://dom.mriya.zp.ua/documents/vykonani-roboty/496.html
За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Гідродинамічний метод очистки труб

12.05.2017

Гідродинамічний метод очистки труб
   Основним принципом гідродинамічного методу є напрямок струменя води, яка подається під тиском в порожнину труб. Ефективність полягає в розбивці і видаленні відкладень, розташованих на стінах труб.

   За допомогою гідродинамічного методу можна видалити різні відкладення у внутрішній частині труби будь-якого типу, при цьому не завдати шкоди трубопроводу.

   Шланг з насадкою просувається за рахунок тяги, яку створює напір води, що виходить з отворів, розташованих на фронтальній поверхні форсунки.

Основні переваги користування послугою:

   - якісне очищення всіх відкладень і утворилися затори;
   - очищення займає мінімальну кількість часу;
   - на труби не виявляється шкідливий вплив;
   - під час технології очистки не використовуються шкідливі речовини, що робить процедуру абсолютно екологічно безпечною;
   - метод гідродинамічного очищення простий у використанні і дозволяє роботу при мінусовій температурі, що дозволяє видалити крижані затори, які можуть утворитися в трубах.

   Технологія проводиться з використанням спеціальних насадок різної форми. Підбір певної форми насадки, визначення тиску, з яким буде проводиться процедура залежить від поставлених завдань.

← Все новости