Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Тепловізійна діагностика

12.05.2017 Тепловізійна діагностика
   Для підвищення рівня комфорту свого житла власники квартир в багатоповерхових будинках можуть провести тепловізійну діагностику. Найчастіше, дефекти неозброєним поглядом помітити майже неможливо, тому залишаються тільки здогадки.

   Допомогти у вирішенні цієї проблеми Вам допоможе тепловізійна діагностика, при якій можна виявити причини втрати тепла в ваших квартирах. Також корисно буде провести діагностику при покупці нової квартири, що дозволить оцінити її теплоізоляцію, всілякі джерела підвищеної вологості і в майбутньому витрати на майбутній ремонт.

Розглянемо кілька варіантів використання тепловізійного приладу:  
  
  - для обстеження стін квартири

Неякісна кладка цегли або погані панелі ведуть до того, що температура стіни всередині будівлі може коливатися в рамках від 4 до 12 С. Основним джерелом втрати тепла є кути. Подібні недоліки можуть привести до промерзання, появи грибка і т.д. ще одна перевага тепловізора - визначення місця з підвищеною вологістю.

   - для обстеження вікон, вхідних і балконних дверей

   За статистикою 25% тепла приміщення втрачає саме через двері і вікна.
   Експертиза стає особливо актуальною при установці віконних і дверних конструкцій і їх монтажу. Суперечності, які виникли про якість матеріалів між замовником і продавцем можуть бути легко усунені.
Як показує практика, при установці вікон і дверей допустимі такі дефекти:
   1. Неправильна установка підвіконь;
   2. Неякісні укоси;
   3. Погане пропеніваніе щілин між стіною і рамою вікна і т.д.
   При зіткненні з вищевказаними проблемами тепловизионное обстеження виявить недоліки, і ви зможете зажадати від фірми повернення грошей, усунення недоліків або зменшення вартості за вікна (двері).

   - для обстеження опалювальних систем

Часто буває, що вади виявляються саме в опалювальних системах, це можна пояснити поганий обпресуванням, промиванням і продувкою внутрішньобудинкових систем теплопостачання. Причиною холодних батарей також можгут виявитися корозії, накип, повітряні пробки. Всі ці мінуси можна діагностувати за допомогою тепловізійного обстеження.

   Своєчасне виявлення і усунення виявлених недоліків дозволить мешканцям квартир підняти рівень свого комфорту і убезпечити свою родину від різних хвороб.

← Все новости