Останні документи

06.12.2017 Поточні ремонти та пуск опалення.
Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Перейти
21.11.2017 Увага крадії!
Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Перейти
19.11.2017 Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з Перейти
18.11.2017 Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Перейти
01.11.2017 13 послуг з обслуговування будинку
13 послуг з обслуговування будинку
З періодичністю надання можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Perelik-skladovih-poslugi.pdf
Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.
«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:
Перейти

Живі гроші замість пільг

12.05.2017 Живі гроші замість пільг

   Кабінет міністрів хоче запровадити монетизацію пільг. За проїзд доведеться платити всім, комунальні платежі оплачувати за повною вартістю, але натомість людина буде отримувати певну суму в місяць, самостійно вирішуючи куди витратити отримані гроші.

   Експерти стверджують, що монетизація допоможе економити, а ось пенсіонери цієї думки не поділяють.

   Пенсіонери налякані запланованими інноваціями. «Нам краще, коли ми знаємо, що на світло, газ у нас є певні знижки, а чи буде все так, як кажуть невідомо. Зараз ми гарантовано отримуємо пільги, а ось грошові кошти в бюджеті через півроку, як у нас часто буває, закінчаться »- розповідає мешканка Києва.

   У той же час, реформу підтримують водії громадського транспорту, кажучи, що возити пільговиків влітає їм в копійку.

   Заміна пільг на «живі» гроші буде відбуватися просто, запевняють в Міністерстві соціальної політики. Щоб оформити виплати потрібно тільки банківська карта і особиста заява.

   У разі монетизації передбачаються надходження певної суми на картковий рахунок, в подальшому людина сама вирішує, куди і як витратити гроші. Наприклад, Ви отримали гроші, але в цьому місяці Вам вдалося заощадити споживання електроенергії, кошти відповідно залишилися, тому їх можна витратити на інші потреби.

   Середній розмір комунальної пільги - 1500 гривень, а сума в рахунках - 1800 грн., З чого можна визначити, що пільговики за комунальні послуги в середньому платять 300 грн., Решту компенсує держава.

   Якщо замість 1800 грн. оплатити за комунальні 1000 грн. (Скоротити споживання електроенергії, встановити тепловий лічильник і т.д.), 500 грн. можна заощадити.

   На даний момент Кабінет Міністрів вирішують, як правильно впровадити реформу. Спочатку влада повинна зрозуміти, чи ефективна реформа на прикладі одного регіону, або вводити її відразу по всій Україні.

← Все новости