Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.

18.11.2017

Пожежа через надмірну напругу та застарілі комунікації.
Так в будинку по вулиці Криворіжській 24а в жовтні 2017 року сталася пожежа в електрощитовій. В наслідок цього без освітлення залишились сходові клітини, а ліфти зупинились.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричних дротів у будинку загальною довжиною у 115 погонних метри.
Вже 18 листопада робота ліфтів була відновлена, сходові клітини освітлені.
А в будинку по вулиці Магара, 9 через застарілі комунікації 15 листопада пропало світло на сходових клітинах. Обстеження виявило проблеми з дротами. Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні електричного кабелю загальною довжиною у 80 погонних метри. Освітлення сходових клітин відновили за 2 дні.
Нагадаємо, що на початку листопада відбувався процес пуску опалення у будинках, в якому активно приймали участь співробітники керуючої компанії «Мрія», втім навіть велике навантаження не стало на заваді вирішенню поточних питань.
Для довідки користувачів!
Перевищення допустимої потужності в електричній мережі може спровокувати негативні наслідки. Нажаль, електричні мережі більшості будинків закладалися ще 20-30 років тому і не розраховані на надмірні навантаження. Тож, аби запобігти замиканню або навіть пожежі у власному помешканні, спеціалісти рекомендують обмежувати одночасне використання кількох енергомістких приладів або встановлювати запобіжники чи обмежувачі потужності.

← Все документи