13 послуг з обслуговування будинку

01.11.2017

13 послуг з обслуговування будинку

13 послуг з обслуговування будинку

Повний перелік послуг:

УТРИМАННЯ СПІЛЬНОГО МАЙНА

1.     Прибирання прибудинкової території

2.     Прибирання сходових клітин

3.     Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівель

4.     Технічне обслуговування ліфтів

5.     Технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем (водопостачання, теплопостачання, каналізація)

6.     Дератизація

7.     Дезінсекція

8.     Обслуговування димових та вентиляційних каналів

9.     Технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ СПІЛЬНОГО МАЙНА

10. Поточний ремонт конструктивних елементів (систем водопостачання та водовідведення, каналізації та елементів зовнішнього упорядження)

11. Поточний ремонт мереж електропостачання та інших інженерних систем

ОПАЛАТА ПОСЛУГ ЩОДО ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

12. Освітлення місць загального користування

13. Енергопостачання ліфтів

ВИНАГОРОДА УПРАВИТЕЛЮ

Це 13 обов’язкових послуг, які влада м. Запоріжжя виносила на конкурс управителів. За цими позиціями з керуючою компанією «Мрія» укладені тристоронні договори на обслуговування. За умовами конкурсу договір заключає представник міської влади міста від імені мешканців з керуючою компанією.

«Якщо мешканці хочуть отримати інший обсяг робіт, встановити інші ціни на роботи та послуги, або змінити періодичність – вони мають право це зробити за таким алгоритмом:

-         Ініціювати зібрання, та визначити представника від будинку;

-         В протоколі зібрання визначити повноваження представника будинку;

-         Зібрати 75% підписів співвласників будинку.

Після чого уповноважена особа зможе від імені мешканців свого будинку вирішувати будь-які питання стосовно його обслуговування та заключити прямий договір з тими умовами, які подобаються співвласникам того чи іншого будинку». – коментує начальник юридичного відділу керуючої компанії «Мрія».

Більшу частину ціни на послугу складає саме прибирання прибудинкової території. В деяких будинках вона ну дуже велика і її можна зменшити, якщо звернутися з відповідною заявою до місцевої влади.

 

В ДРУГИХ ГОРОДАХ.jpgКрім того, варто зазначити, що Запоріжжя не єдине місто, де відбувся конкурс управителів. Цим шляхом вже пройшли Дніпро, Одеса, Маріупіль, Кривий Ріг, тощо. В середньому по цих містах тарифи на обслуговування будинків зросли у півтора-два рази. Тож таке зростання вважають економічно обґрунтованим. Варто зазначити, що середня ціна на обслуговування будинків, з якою керуюча компанія «Мрія» приймала участь у конкурсі управителів, нижча ніж у інших управителів-учасників конкурсу, і нижча за запропоновану вартість тих самих послуг КП «Наше місто». Позаяк головним критерієм відбору переможців за міським конкурсом є ціна – керуюча компанія «Мрія» стала беззаперечним переможцем і отримала в управління 902 багатоквартирних будинка Шевченківського та Космічного районів.


 

 

← Все документи