Поточні ремонти та пуск опалення.

06.12.2017

Поточні ремонти та пуск опалення.
Керуюча компанія «Мрія» 1 листопада прийняла в управління будинки Шевченківського та Космічного районів. Усього 902 багатоквартирних будинка. З переліком адрес та ціною за обслуговування будинку можна ознайомитись за посиланням http://mriya.zp.ua/vartist-poslugi-upravlinnya-v-bagatokvartirnih-budinkah/
Старт опалювального сезону проголосили наприкінці жовтня, втім на момент 1 листопада, коли нові керуючі компанії почали обслуговувати будинки, тисячі мешканців міста потерпали від холоду у домівках.  
Керуюча компанія «Мрія» включилась в роботу по забезпеченню теплом своїх клієнтів як тільки-но набула повноважень управителя. Те що мали зробити ще влітку, робили фахівці керуючої компанії в аварійному режимі.
Всього за перші тижні керуючою компанією «Мрія» було опрацьовано більше 1000 звернень мешканців щодо відсутності тепла у оселях. Левову долю звернень складали так звані повітряні пробки у системі опалення. Усі заявки були виконані по мірі надходження, але не пізніше двох діб. Втім були і більш значні поламки.
Так наприклад у будинку по вулиці Ситова, 19 вийшов з ладу насос опалення. Силами керуючої компанії «Мрія» був виконаний поточний ремонт насосу. Крім цього спеціалістами були заактовані проблеми з холодним водопостачанням та водовідведенням (каналізацією), та пошкодження електричного кабелю, що живить насоси. Тож впродовж листопада проведено перемотку двигуна насосу холодного водопостачання, замінено 5 погонних метрів каналізаційної труби та 60 погонних метрів електричного кабелю.
Загалом впродовж листопада з 1.11 по 6.12 поточного року до керуючої компанії «Мрія» надійшло 2013 звернень громадян, щодо проблем з пуском тепла, налічувалось 1844 проблемних стояка. З них у Космічному районі – 1058 стояків; у Шевченківському – 784 стояки.
Працівниками керуючої компанії «Мрія» виконані заявки по стоякам в кількості 1840 штук. На 6 грудня в роботі залишалось 4 об’єкти, заявки по яким надійшли в останній день звітного періоду.  


← Все документи