Увага крадії!

21.11.2017

Увага крадії!
В Космічному районі почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. Так наприклад, на початку листопада невідомими особами були викрадені дві гальмівні ліфтові котушки у будинку за адресою вулиця Чумаченко, 23. В результаті чого була припинена робота ліфтів.
Комплектуючі частини ліфтів принаджують крадіїв через дорого вартісний кольоровий метал. Втім в порівняні з нанесеною шкодою вигода вкрай невелика. Адже нові запчастини для ліфтів, як вироби, оцінюється у десятки тисяч гривень. А максимальна вигода від продажу краденого – кілька сотень гривень.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по відновленню викрадених котушок. Крім цього, в одному з під’їздів була проведена заміна основного двигуна. 21 листопада була повністю відновлена робота ліфтів.
Крім цього у будинку  за адресою вулиця Чумаченко, 23 на сходових клітинах було відновлене скління вікон на сходових клітинах, де це було необхідне.
Правоохоронці повідомляють, що пильність та небайдужість співвласників будинку – запорука якнайшвидшого піймання злочинців. Адже у більшості випадків крадіжок комунального майна у будинках  саме уважність сусідів, які без зволікань викликали поліцію, дозволяла за гарячими слідами упіймати крадіїв та повернути майно.

← Все документи