Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.

19.11.2017

Як то кажуть без води і ні туди і ні сюди.
Мешканці трьох будинків по вулиці Криворіжській, Шевченківського району кілька місяців були позбавлені гарячого водопостачання.  Ситуація виникла ще в літку. Воду відключили через ремонт котельної.
Керуюча компанія «Мрія»,що прийняла в управління будинки Космічного та Шевченківського районів 1 листопада 2017 року, відреагувала на ситуацію миттєво.
9 листопада була зроблена пробна подача гарячої води, що виявила проблеми з трубопроводом у будинку № 31 по вулиці Криворіжській. Через те, що кілька місяців водопровід не експлуатувався, старі труби вийшли з ладу.
Силами керуючої компанії «Мрія» були виконані роботи по заміні трубопроводів гарячого водопостачання загальною довжиною у 34 погонних метри. Також замінили 3 одиниці запірної арматури.
Не зважаючи на те що на початку листопада відбувався процес пуску опалення у будинках, та усі сили були кинуті на вирішення питань забезпечення теплом помешкань, вже 19 листопада поточного року будинки за адресами Криворіжська 29,31,33 мали гаряче водопостачання

← Все документи